Derek Prince Ministries Česká Republika

Přejít na obsah

Hlavní nabídka

Obchodní podmínky

E-shop

Obchodní podmínky

1. Dodací lhůta
Objednané zboží vyřizujeme objednávky co nejdříve (nejdéle do 3 pracovních dnů). Ve vyjímečných případech (konference, dovolená) Vás budeme informovat o pozdějším dodání.
 
2. Platební podmínky
Nejběžnější způsob platby je platba převodem z účtu po dodání zásilky.
Distribuce knih, CD a dalších materiálů Dereka Prince zajišťujeme KONTAKT.CZ S.R.O.,  Na lysinách 457/20, 147 00 Praha 4  IČ: 25315218   DIČ: CZ25315218
Číslo účtu:
2401103042/2010.
On-line platby platební kartou zatím nejsou možné.

3.
Slevy - Zákazníci
Při nákupu nad 500 Kč sleva 15%, při nákupu nad 1 000 Kč sleva 25%.
 
4. Doprava
Zboží zasíláme poštou. Expediční poplatek je 49,- Kč, při objednání samotných PNS (Postaven na skále) 19,- Kč.

5. Záruční podmínky
Vadné zboží je možno vyměnit buď poštou, nebo osobně po domluvě.

6. Odstoupení od kupní smlouvy zákazníkem
Kupující má právo podle odstavce 6 novely občanského zákoníku č.367/2000 odstoupit od smlouvy do 14 dnů od převzetí zboží. Pokud se tak rozhodne, musí nepoškozené zboží, bez známek užívání nebo opotřebování, v původním obalu, doručit na vlastní náklady zpět v uvedené lhůtě (určující je datum odeslání). Pokud již došlo k zaplacení zboží, bude zákazníkovi (po obdržení takto vráceného zboží) obratem vrácena zaplacená částka způsobem, na kterém se oba dohodnou. Tato částka bude ponížena o náklady, které prodávajícímu vznikly s přepravou zboží k zákazníkovi.

7. Ochrana osobních údajů
Provozovatel zaručuje, že údaje poskytnuté při prodeji zboží přes internetový obchod tj. jméno, příjmení, název společnosti, adresu, IČO, DIČ, telefonní číslo a email neposkytne třetím osobám. Tyto údaje jsou výhradně pro naši potřebu a řídíme se Zákonem na ochranu osobních údajů.

8. Knihkupci
Knihkupci mohou objednávat prostřednictvím tohoto internetového knihkupectví. Na zaslané faktuře Vám bude odečten příslušný rabat.

8. Zásilky na Slovensko
Zásilky na Slovensko zasíláme dobírkou přes Českou poštu.


 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky